Adnan Oktar Suç Örgütü Üyeleri, Onlarca Kızı Eve Kapatıp Neler Neler Yapmislar.!

9103 izlenme2018-07-11 05:51:24
Reklamlar
Adnan Oktar Suç Örgütü Üyeleri, Onlarca Kızı Eve Kapatıp Cinsel İstismarda Bulunmuş
Adnan Oktar ve 200 kişiye yapılan dev operasyonda tüyler ürperten bir ayrıntı daha ortaya çıktı. Alıkonuldukları evde genç kızların onlarca erkek tarafından cinsel istismara uğradığı iddia edildi.
Adnan Oktar'ın alem kanalı olarak bilinen A9 ve Youtube kanalında, canlı yayın programlarına katılan ve 'kedicikler' olarak bilinen genç kızların çoğunluğunun alıkonulduğu ve yayınlara zorla çıkarıldığı ve hapsedildikleri evlerde cinsel istismara maruz kaldığı iddia edildi.

MAĞDURLAR ARASINDA 11 YAŞINDA ÇOCUKLAR VAR

Ayrıca kan donduran detaylardan bir diğeri ise mağdurlar arasında 11 yaşından 40 yaşına kadar olan kadın ve çocukların olduğu gelen bilgiler arasında.

Adnan Oktar Suç Örgütü Üyeleri, Onlarca Kızı Eve Kapatıp Cinsel İstismarda Bulundular
KAMERALAR ÖNÜNDE AŞK YAŞIYORLAR

Suç Örgütünün içinde bulunan kadın ve erkekler kameralar önünde toplumun ahlaki değerlerini yok sayarak aşk yaşadığı iddiaları gündeme geldi.

Adnan Oktar Suç Örgütü Üyeleri, Onlarca Kızı Eve Kapatıp Cinsel İstismarda Bulundular
ADNAN OKTAR'A YÖNELTİLEN SUÇLAMALAR

Örgüt üyelerine yönelik soruşturma, "suç işlemek amacıyla örgüt kurma, çocukların cinsel istismarı, cinsel saldırı, reşit olmayanla cinsel ilişki, çocuğun kaçırılması veya alıkonulması, cinsel taciz, şantaj, kişiyi hürriyetinden yoksun kılma, siyasi ve askeri casusluk, dini inanç ve duyguların istismar edilmesi suretiyle dolandırıcılık, suçtan kaynaklanan mal varlığı değerlerini aklama, özel hayatın gizliliğini ihlal, resmi belgede sahtecilik, Terörle Mücadele Kanunu'na muhalefet, tehdit, cebir, iftira, halkı askerlikten soğutma, hakaret, suç uydurma, yalan tanıklık, nitelikli dolandırıcılık, Kaçakçılıkla Mücadele Kanunu'na muhalefet, Vergi Usul Kanunu'na muhalefet, rüşvet, eğitim ve öğretim hakkının engellenmesi, eziyet, kişisel verilerin kaydedilmesi, siyasi hakların kullanılmasının engellenmesi, Ailenin Korunması ve Kadına Karşı Şiddetin Önlenmesine Dair Kanun'a muhalefet" suçlarını kapsıyor.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Tek Hamlede Koyun Sürüsünü Yanına Çağıran Mökemmel Çoban :D Mesele 'mini etek' değil; çöken toplumsal ahlak Müslüm Gündüz: "Bu memleketten ya Kemalistler gidecek ya biz" İĞNEDEN KORKAN EŞİNİ SAKİNLEŞTİREN KİBAR BİR BEY EFENDİ :D

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Şuana kadar sokak röportajlarında verilmiş en iyi cevap...