Ahmet Hakan’ın kovulma nedeni belli oldu? Bomba gelişme

150284 izlenme2018-05-15 02:04:44
Reklamlar

Ahmet Hakan’ın kovulma nedeni belli oldu? Bomba gelişme

Doğan Medya Grubu’nun satılması kamuoyunda büyük bir şaşkınlığa neden olmuştu. Doğan Medya'nın satılmasından sonra en çok merak edilen konu Ahmet Hakan, Ertuğrul Özkök, Ayşe Arman gibi ünlü isimlerin kalıp kalmayacağıydı. Ahmet Hakan cephesinden bugün sürpriz bir haber geldi. Meğer Demirören Ahmet Hakan'ı yemeğe davet etmiş ve kötü haberi vermiş. 


Doğan Medya Grubu’nun, Demirören Holding’e satışının gerçekleşmesinin ardından yaşanan kritik gelişmelere bir yenisi daha eklendi.

Medya grubunda hangi yazarların kalacağı, hangi yazarların gönderileceği konuşulurken; bu isimlerin en başında merak edilen kişi de Kanal D'nin achorman'i, program yapımcısı ve Hürriyet gazetesi yazarı Ahmet Hakan oldu.

AHMET HAKAN : Demirören ailesi Ahmet Hakan’ı telefonla arayarak sürpriz bir istifa şoku yaşattı. Demirören, Ahmet Hakan’a bir yemek daveti gönderdi. Bu davet ise Ahmet Hakan’ın gazetede kalamayacağı yönünde yorumlandı. Kovulmasının nedeni önceki programında HDP’ye yer verdiği için, işine son verildiği idda ediliyor. Son programı HDP içerikliydi ve ertesi hafta pragrama çıkartılmadı. Bunlar tesadüf olamaz..?

Doğan Medya Grubu, Demirören Medya Grubu'na 1 milyar 100 milyon dolar karşılığında satıldı.


İLK AYRILAN İSİM MELİS ALPHAN OLDU

Doğan Medya’nın satışının açıklanmasının ardından ilk ayrılık geçen günlerde yaşanmıştı. Hürriyet yazarı Melis Alphan sosyal medya hesabından ayrılık haberini açıklamıştı. Alphan Twitter’da “Bugün Hürriyet’le yollarımı ayırdım. Bu uzun, heyecanlı ve güzel yolculukta beraber yürüdüğüm tüm arkadaşlarıma sonsuz teşekkürler” açıklamasında bulundu.

Ahmet Hakan Kanal D’ye Bu Sözlerle Veda Etti. Kovulmasına Neden Olan Video Ahmet Hakan’ın kovulma nedeni belli oldu? Bomba gelişme


Bunlar da İlginizi Çekebilir

Havadan gelen topu refleksle geri çeviren sunucu Güzel Manzara İle Damda Söylenen Güzel Kürçe Şarkı HDP O İLE GİREMEZ DEDİLER HDP'LİLER BÖYLE TUR ATTI. Küçük Leyla’nın Amcası İlk Kez Kamera Karşısında Konuştu...

Bakmadan Geçme!

KAPAT
MHP'Lİ ENGİNYURT AKP´Yİ YERDEN YERE VURDU