Bu Kadar Büyük Balık Tutacağına Kendisi Bile İnanamadı.

14997 izlenme2018-07-05 11:39:56
Reklamlar


Balık Avı Hakkında Faydalı Bilgiler

Balık avı bir tutku olarak bilinmekle beraber; aynı zamanda da bir hobi olarak da adlandırılmaktadır. Balık avına çıkacak olan kişiler; belli başlı işlemleri hayata geçirmelerinin yanı sıra aynı zamanda da gerekli hazırlıkları da yerine getirmek durumunda kalacaklardır. Balık avını kolaylaştıracak olan bu tip işlemler muhakkak gerçekleştirilmeli ve istenilen sonuçlara ulaşma konusunda da yeterli olduğu görülmelidir.

İlk olarak balık avı takımınızın daima hazır bulunması tavsiye edilmektedir. Çünkü balık avına çıkacak olan kişiler günün ilk ışıklarını tercih edecekleri için herhangi bir materyali unutma durumu da büyük ihtimalle gerçekleşecek olan bir durum olarak ifade edilecektir. Sabahın ilk ışıklarında balık avına çıkacak olan kişiler sabah vakitlerinde verimli olarak avlanacak olup; öğlene doğru da bu verim yavaş yavaş azalacak türde varlık gösterecektir.


Balık avına çıkmadan önce aletlere dayalı çalışmalar da gerçekleştirilmelidir. Makine ve kamışlara dayalı kontroller gerçekleştirilmekte olup; aynı zamanda da makineye sarılı olan misina da kontrol edilmeli ve kopma riski varsa da değiştirilmelidir. Herhangi bir malzemenin sorun gidermesine dayalı olarak hazırlıklı olunması da gerekmekte olup; her zaman yedek materyalleri de amatör balıkçılar yanında bulundurmalıdır. Paslı malzemelerden uzak durulması ve sürekli olarak yeni malzemelerin kullanılması durumu da gündeme gelerek; gereken faydayı da an be an sağlama konusunda da başarılı olacaktır.

Bu Kadar Büyük Balık Tutacağına Kendisi Bile İnanamadı işte o anlar...

Bunlar da İlginizi Çekebilir

DOĞUNUN EN BÜYÜK AŞİRETİNİN HDP'YE KATILMA ANLARI GÖZ KAMAŞTIRDI “Dayîka Dil Şewitî” Klamı Herkezi Hüzüne Boğdu... Hasan Cemal hangi adaya ve partiye oy vereceğini açıkladı HDP Seçim Müziklerine Bir Yenisini Daha Ekledi.

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Kobra yılanı ile cesaret sınavı veren Kamboçyalı yürekleri ağza getirdi...