CUMHURBAŞKANA SUİKAST..! İŞTE GÖRÜNTÜLERİ...

3044 izlenme2018-10-03 09:20:31
Reklamlar
Ukrayna'dan tek taraflı bağımsızlıgını ilan eden Donetsk Halk Cumhuriyeti'nin 42 yaşındaki lideri Aleksandr Zaharçenko'nun ölümüne sebep olan bombalı saldırının görüntüleri ortaya çıktı.

Rus TV kanalı "Rusya 1", Donetsk Halk Cumhuriyeti (DNR) lideri Aleksandr Zaharçenko'nun hayatının son saniyelerinin bir videosunu yayınladı.

Görüntülerde Zaharçenko kortejinin kafe "Separ"a nasıl yaklaştığı görülüyor. Koruma görevlilerinden biri salonu kontrol etmeye gidiyor, ardından Zaharçenko bir korumasıyla birlikte içeri giriyor ve birkaç saniye sonra patlama gerçekleşiyor.
'MASA MAYINLIDIR'

Televizyon kanalınnın bildirdiğine göre, Zaharçenko 'Separ'a her gittiğinde üstünde ‘Masa mayınlıdır" yazılı aynı masaya otururdu.

Zaharçenko, 31 Ağustos'ta Donetsk kent merkezindeki "Separ" adlı kafede meydana gelen patlamada hayatını kaybetti. Resmi verilere göre, saldırı sırasında 11 kişi de yaralandı.

Patlayıcının kafedeki avizelerden birinde saklandığı bildirildi. Zaharenko kafeye girer girmez bomba uzaktan kumandayla patlatıldı. Soruşturma ekimi Donetsk Halk Cumhuriyeti liderinin yakın çevresinden birinin de terör eyleminin içinde olabileceğini değerlendiriyor.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Böylesine Tatlı Bir Oğlak Görmek İçinizi Isıtacak... Diplomayı araştırdı ölüm tehditleri yağdı Devamını mutlaka okuyun! HDP Yöneticisine Vahşice Saldıran Bu Genç Yakalanana Kadar Paylaşalım..!

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Kavun çalarken yakalanan küçük Kurdolar:D