ERDOĞAN'A BÜYÜK ŞOK YENİ VİDEO ORTAYA ÇIKTI

29441 izlenme2018-07-09 05:56:29
Reklamlar

Erdoğan’ın mal varlığı açıklandı


Yüksek Seçim Kurulu (YSK), resmi seçim sonuçlarının yanı sıra Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın mal beyanını da açıkladı. YSK’nın, 24 Haziran’da yapılan Cumhurbaşkanı ve 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimi’nin kesin sonuçlarına ilişkin kararı, Resmi Gazete’nin önceki günkü mükerrer sayısında yayımlandı

Son olarak 2014’te mal beyanını açıklayan Erdoğan’ın mal varlığına geçen yıl Üsküdar Kısıklı’daki 4 milyon TL’lik konutunu eklediği görüldü. Bankada ve elinde bulunan toplam nakit parasının 6 milyon 347 bin 760 TL olduğu ifade edilirken Erdoğan’ın bir önceki mal beyanında bulunan dolar hesabını ise kapattığı görüldü. Erdoğan’ın Kısıklı’daki komşusu Mehmet Gür’e ise 2 milyon TL borcu olduğu belirtildi. Erdoğan’ın mal beyanında daha önce olduğu gibi Rize Güneysu’da 2 bin metrekare arazi ile Audi A8 otomobil de yer aldı.

2014’teki mal bildiriminde oğlu Burak Erdoğan’dan 500 bin lira alacağı olan Erdoğan’ın bu alacağını da kapattığı görüldü.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Sahnede Herkezi Kendine Hayran Bıraktıran Kürd Kızı Dilan. Maşallah Dengewi Pir Xweşe... Sosyal Medya Muharrem İncenin Bu Kapağını Konuşuyor:D Erzurum Müftüsü Afrin İçin İstifa Etmişti, Sonra Bakın Başına Neler Geldi... TÜRKİYE'DE SEÇİM YARIŞI Temsili değil, tıpkısının aynısı:D (Güncellendi)

Bakmadan Geçme!

KAPAT
HDP’nin 18 yaşındaki en genç adayı: Umut HDP’de