Fatih Portakal’dan Yandaş Basında Olmayan Flaş Açıklamalar.

26198 izlenme2018-06-23 03:35:33
Reklamlar
RİCA EDİYORUM BU PAYLAŞIMI YAYIN AMA LÜTFEN YAYIN NE OLUR 

Süper Özet. 4 Dakikada Seçimin Altın Kuralları: Mühürleme, Kimlik Kontrolü, Islak İmzalı Tutanak.

4 parti seçim güvenliği için ittifak yaparken fatih portakal sandık uyarısı yaptı,

4 partinin kurduğu Millet İttifakı bu kapsamda İYİ Parti Genel Merkez'inde bir araya gelerek seçim güvenliğine ilişkin çalışma yaptı.

Toplantının ardından düzenlenen ortak basın toplantısında, "Millet İttifakı mensubu siyasi partiler olarak, seçim güvenliğini temin etmek için her sandığın başında olmak gerektiğinin bilincindeyiz. Bu doğrultuda, 24 Haziran’da gerçekleşecek seçimlerde hem sandık kurulu üyelikleri, hem de müşahit görevlendirme konusunda, tam bir dayanışma içinde olmak konusundaki kararlılığımızı buradan kamuoyu ile paylaşmak istiyoruz" açıklamasında bulunuldu.

Muharrem İnce'nin İzmir'de milyonlara seslendiği mitingi sürerken gazeteci Fatih Portakal'dan çok konuşulacak bir tweet geldi. Portakal, "Dip dalgası demiyorum, denecekse bir şey onun adı halk dalgasıdır. 24 Haziran’da sandığa gidip, halk dalgasının içinde bir çırpıntı olacağım. Yeni hikayesi olamayanlara inat #değişimumuttur" mesajını paylaştı.


Muharrem İnce İzmir’de milyonlara seslendi. Miting sürerken gazeteci Fatih Portakal’dan çok konuşulacak bir tweet geldi.

“Tarihe geçecek bir #CHP ve #Muharremİnce mitingi.  Böyle bir kalabalık yok” diyen  Portakal, “Dip dalgası demiyorum, denecekse bir şey onun adı halk dalgasıdır. 24 Haziran'da  sandığa gidip, halk dalgasının içinde bir çırpıntı olacağım. Yeni hikayesi olamayanlara inat #değişimumuttur” mesajını paylaştı.
Bunlar da İlginizi Çekebilir

Şeyhine karısını ikram eden mürit! 'Menzil tarikatı' budur işte, dinleyiniz. İngiltere’de 3 Türk, bir kadına tecavüz etti Sahibini gören eşeğin mutluluğu sosyal medyada beğeniyle izlendi. Erdoğan, Adnan Oktar'ın kediciklerine kayyum atadı.

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Tarih Bizi Yargılayacaktır