İran Panahi'yi bayramdan sonra idam edecek. İmza Kampanyasına Sende Destek Ol..!

6379 izlenme2018-06-17 06:24:12
Reklamlar
DUYARLI OLALIM,İDAMII DURDURALIM, BİR MASUM YAŞAMI KURTULSUN!
İRAN, 22 YAŞINDAKİ KÜRT GENCİNİ İDAM EDECEK !!!! SOS !!!
23 Haziran 2017’de gözaltına alınan, aylarca süren işkenceden sonra idama mahkum edilen ve uluslararası tepkiler üzerine infazi ertelenen 22 yaşındaki Kürt Aktivist Ramin Hüseyin Penahi

Eğer ses vermezsek bayramdan sonra idam edilecek..

"Bir zulme engel olamıyorsanız, Onu herkese duyurun!

Katil İran Devleti Kürt kanına doymuyor” 

aylarca süren işkenceden sonra idama mahkum edilen ve uluslararası tepkiler üzerine infazi ertelenen 22 yaşındaki Kürt Aktivist Ramin Hüseyin Penahi Eğer ses vermezsek bayramdan sonra idam edilecek.. 

#paylaş 

#RaminHosseinPanahi

İran Molla Rejimi, Kürt tutsak Ramin Hossein Panahi'yi ailesi ve avukatlarına bildirmeden idam etmek istiyor. Böylece Panahi'nin idam edilişi, idamından sonra öğrenilecek. Bu arada Uluslararası Af Örgütü idamın durdurulması için imza kampanyası başlattı.

İran Molla rejiminin istihbarat birimleri Kürt tutsak Ramin Hossein Panahî'nin idam cezasının Ramazan Bayramı'ndan sonra, ailesi ve avukatına bilgi verilmeden uygulamasını istiyor.
Sosyal medyada büyük tepki!

Bu arada sosyal medya kullanıcıları, İran rejiminin idam kararına tepkilerini  hashtaglarında gösteriyorlar.


Uluslararası Af Örgütü'nden Panahi için imza kampanyası

İran'da idama mahkum edilen ve uluslararası tepkiler üzerine infazı ertelenen 22 yaşındaki Kürt aktivist Ramin Hossein Panahi için, Uluslararası Af Örgütü tarafından imza kampanyası başlatıldı:

https://acileylem.org.tr/eylem/iranli-ramin-hueseyin-penahinin-oeluem-cezasinin-uygulanmasi-durdurulsun


Bunlar da İlginizi Çekebilir

Kürtçe Ağıtla Anne Marie’yanın Yeni Şarkısı Günün Paylaşımı Oldu. Bakın bu küçük kardeşimiz neden yanında silah taşıyormuş, Tam ibretlik..! Zırhlı Araç Tekerlekli Sandalyeli Adamı Ezdi. Sonra bakın ne yaptı..! Esir asker ve polisler ilk kez konuştu. “DEVLET BİZİ NEDEN İSTEMİYOR”..

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Yılmaz Özdil Süleyman Soylu'yu kızdıracak bir yazı yazmış...