KIRIK MEHEMENİN ÖLÜM NEDENİ BELİ OLDU!

2400 izlenme2018-09-13 10:01:35
Reklamlar

KIRIK MEHEMENİN ÖLÜM NEDENİ BELİ OLDU!
Diyarbakır’da internet fenomeni emekli memur Mehmet Kırık, bugün bir tekel bayisi bahçesinde sandalye üzerinde ölü halde bulundu. Diyarbakır’da ‘Kırım Meheme’ olarak bilinen Mehmet Kırık’ın ölüm nedenini yapılacak otopsi işlemlerinin ardından netlik kazanacak.

Diyarbakır halkı tarafından sevilen, konuşmaları ile internet fenomeni haline gelen Mehmet Kırık, bugün yaşamını yitirdi. 55 yaşında olan ve ‘Kırık Meheme’ olarak tanınan Mehmet Kırık’ın ölümü sevenlerini üzdü.

Alınan bilgiye göre, İnternet fenomeni Mehmet Kırık, bugün sabah saatlerinde bir Tekel Bayisinin bahçesindeki sandalyede baygın halde bulundu. Tekel bayisi işletmecisinin durumu haber vermesi üzerine olay yerine gelen 112 Acil Servis ekipleri, yaptıkları ilk incelemede Kırık’ın öldüğünü tespit etti. Ekipleri, Mehmet Kırık’ın cesedini ambulans ile Selahattin Eyyubi Devlet Hastanesi morguna kaldırırken, Kırık’ın ölüm nedeni otopsi işleminin ardından  belirlenecek. Kırık’ın ölümü sevenlerini yasa boğdu. Kırık’ın daha önce Milli Eğitim Müdürlüğünde memurluk yaptığı ve iki oğlunun doktor olduğu öğrenildi. (Haber: Sait BAYRAM-Foto: Burak EMEK)

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Teşhir ediyoruz! Nevşehir/Acıgöl Belediyesi - 11 temmuz 2018 - 21:55 Türkiye’nin göbeğinde yaşanan bu görüntüler utanç verici..! Dersimdeki Orman Yangılarına Karşı Sanatçılardan Tepki Mesajları... Bu Utanç Görüntüler Az Önce Paylaşıldı.

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Kürtçe Şarkıya İzin Vermeyen Kadına Okkalı Cevap