KIRIK MEHEMENİN ÖLÜM NEDENİ BELİ OLDU!

2415 izlenme2018-09-13 10:01:35
Reklamlar

KIRIK MEHEMENİN ÖLÜM NEDENİ BELİ OLDU!
Diyarbakır’da internet fenomeni emekli memur Mehmet Kırık, bugün bir tekel bayisi bahçesinde sandalye üzerinde ölü halde bulundu. Diyarbakır’da ‘Kırım Meheme’ olarak bilinen Mehmet Kırık’ın ölüm nedenini yapılacak otopsi işlemlerinin ardından netlik kazanacak.

Diyarbakır halkı tarafından sevilen, konuşmaları ile internet fenomeni haline gelen Mehmet Kırık, bugün yaşamını yitirdi. 55 yaşında olan ve ‘Kırık Meheme’ olarak tanınan Mehmet Kırık’ın ölümü sevenlerini üzdü.

Alınan bilgiye göre, İnternet fenomeni Mehmet Kırık, bugün sabah saatlerinde bir Tekel Bayisinin bahçesindeki sandalyede baygın halde bulundu. Tekel bayisi işletmecisinin durumu haber vermesi üzerine olay yerine gelen 112 Acil Servis ekipleri, yaptıkları ilk incelemede Kırık’ın öldüğünü tespit etti. Ekipleri, Mehmet Kırık’ın cesedini ambulans ile Selahattin Eyyubi Devlet Hastanesi morguna kaldırırken, Kırık’ın ölüm nedeni otopsi işleminin ardından  belirlenecek. Kırık’ın ölümü sevenlerini yasa boğdu. Kırık’ın daha önce Milli Eğitim Müdürlüğünde memurluk yaptığı ve iki oğlunun doktor olduğu öğrenildi. (Haber: Sait BAYRAM-Foto: Burak EMEK)

Bunlar da İlginizi Çekebilir

İnsanın ağlamaklı olup gözleri dolduğu yer Diyarbakır... ANF Kandil’den Gelen Görüntüleri Yayınladı... Fatih Portakal Cumhurbaşkanı Adayı Gösterilen Selahattin Demirtaşı öve öve bitiremedi... AKP’ye Oy Verenler Şimdiden İsyan Bayraklarını Çektiler..!

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Kürtlere Yahudi projesi diyenler.! Kürt İmam'dan muhteşem cevap...