Küçük Leyla'yı Kim Öldürdü İşte Herkesin Gözünden Kaçan Detay!!

130972 izlenme2018-07-02 08:43:46
Reklamlar


Ağrı'da, ailesiyle bayram ziyareti için gittiği dedesinin köyünde kaybolan 4 yaşındaki Leyla Aydemir, köyde ölü bulundu. Ağrı Başsavcılığı, Leyla'nın ölümü araştırmak için 2 savcı görevlendirdi. Leyla'nın ölüm nedeni otopsiden sonra belli olacak. Ağrı Valisi, "Leyla'nın cenazesi daha önce aranan bölgede bulundu" açıklamasında bulundu.

Ağrı kent merkezinde oturan Aydemir çiftinin, bayramın birinci günü gittikleri Bezirhane köyünde kaybolan kızları Leyla'yıarama çalışmalarının 18. gününde acı haber geldi.

Arama çalışmaları sonucu Bezirhan köyünde minik Leyla'nın cansız bedenine ulaşıldı.

Leyla'nın, kaybolduğu dedesinin köyüne 2 buçuk ila 3 kilometre uzaklıkta bulunan bir dere yatağının üst bölgesinde bulunduğu öğrenildi. Söz konusu bölgenin ise daha önce arama yapılan bölgeler arasında yer aldığı bildirildi. Ancak Leyla'nın orada mı öldürüldüğü, yoksa bölgeye sonradan mı getirildiği ise henüz bilinmiyor.

NTV İstihbarat Şefi Erdoğan Durna canlı yayında şu bilgileri aktadı; "Leyla'yı dere kenarına traktör yıkamaya gelen gençler buldu. Ölüm nedeni için otopsi sonucu bekleniyor"

Olay yerinde yetkililerin incelemeleri devam ediyor.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Barış Atay: HDP Mutlaka Barajı Geçmeli, Bakın Nedenini Nasıl İzah Etti... Fatih Portakal Cumhurbaşkanı Adayı Gösterilen Selahattin Demirtaşı öve öve bitiremedi... Erdoğan bugünkü basın toplantısında uyuklayınca rezil oldu... Kürtleri kabul etmeyen cahildir.

Bakmadan Geçme!

KAPAT
OLASI BİR GÖZALTI DURUMUNDA; AKLINIZDA BULUNSUN