Muharrem İnce Adaylığı Sonrası Yapılan Bu Video. İzlenme Rekorları Kırıyor:D

45930 izlenme2018-05-11 12:50:48
Reklamlar
Bu videoyu yapan arkadas ifade ozgurlugu cercevesinde yapmis ve yayinlamis. Iyi de yapmis cok mizahsen olmus. Elestirmiyorum kizmiyorum.
 Fakatt simdi bu videoyu Tayyip ve Binali icin yapilsaydi nolurdu sizce? Benim fikrim yapan fetöcü yada vatan haini ilan edilir kisisi terorle mucadele yasasi ve kanunlari ile yargilar uzun bir sure de icerden cikamazdi.
Arkadaslar bu ulkede ifade ozgurlugu var ancak hukumeti olumlu ve pof pof luycak sekilde yapilirsa var. Sizce bir hukumet neden yapilan elestirilere tahammul edemez. Bence elestrililerin tamamina yakini dogru oldugu icin. Parti futbol klubu tutulur gibi tutulmaz. 

Bahceli Tayyip ikilisi daha komik olurdu hemde traji komik 😂😂


Eğer sayfamızda paylaşılan içerikleri kaçırmak istemiyorsanız lütfen ‘takiptesin’ butonundan ‘başta gör’ seçeneğini sayfamız için aktif edin📌 


Facebook yaptığı algoritma değişikliği ile sayfalardan yapılan paylaşımları kullanıcılara daha az gösterecek. 


Ayrıca sayfamızdan paylaştığımız haberleri beğendiyseniz lütfen bize destek olmak amacıyla arkadaşlarınızı sayfamızı beğenmeye davet ederek, daha fazla beğeni, yorum veya paylaşım yapabilirsiniz.


 

(Yazılar, yazarların görüşlerini yansıtmaktadır. Sayfamızın kurumsal bakış açısıyla örtüşebilir ya da örtüşmeyebilir.) Sayfamızda her türlü görüşe yer verilebilinir. Paylaşımlar yazarların görüşlerini yansıtır, Editör yada Admin arkadaşlar, sadece paylaşmak ile mükelleftir, Eleştirilerinize lütfen buna göre yapın...


Çok güzel olmuş. 
Epey güldüm sayenizde.
Aynı performansı Bahçeli-Erdoğan için de bekliyoruz 😊
Yerse tabi 😅😅😅

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Hayatını zor şartlarda kazanan iki çocuğun dayanışması izleyenlerin gözlerini yaşarttı Şelale Dayı Öyle Bir Video Çekti ki !! HDP’liler Sosyal Medyada Tepki Gösterdi Abdülhamit'i Yılmaz Özdil yazdı çok konuşulacak yazı Cımır beşqanıma sısleniyorum... :))

Bakmadan Geçme!

KAPAT
AKP`yi desteklemek için beyne gerek yok muş...