Sendika başkanı işçi aidatlarıyla 1 milyon TL’lik araç aldı

825 izlenme2018-10-12 02:58:24
Reklamlar
Bunlar sadece kendi haysiyetini, kişiliğini değil, sadece üyesi olduğu binlerce yoksul işçinin ekmeğini, çocuklarının geleceğini değil bunlar vatanı da satıyor, bunlar sendikaları da satıyor. Bunları ve bunun gibileri daha ne kadar sırtımızda taşıyacağız?!


İLGİLİ HABER: Türk-İş/Şeker-İş Başkanı İsa Gök, işçi aidat geliriyle makamına 1 milyon TL’lik araç satın aldı. Gök, aracı “Mercedes alsan da bir yığın dert, diğer arabalarda da dert bitmiyor. Ne gerekiyorsa o yapıldı” diye savundu

Ekonomide her geçen gün derinleşen kriz işçinin, emekçinin sırtındaki yükü ağırlaştırırken sendikal bürokrasi ise yolunu bulmaya devam ediyor.

Türk-İş’e bağlı Şeker-İş Sendikası’nın 12 yıldır başkanlığını yapan İsa Gök, işçilerin sendika aidatlarından elde edilen gelirle makamına piyasa değeri donanımsız 1 milyon TL’yi bulan Audi marka A6 Sedan Quattro model araç aldı.

Gök, 1 milyon TL’lik araç için şu savunmayı yaptı:

Kullandığım araç arızalandı. Uzun yola gidiyoruz. Hem hızlı hem güvenli olması gerekiyordu. Rakamı bilmiyorum. Arkadaşlar pazarlık yapıp aldı. Mercedes aldığında da bir yığın dert oluyor, diğer arabalarda da dert bitmiyor. Kars’a, Ağrı’ya, Muş’a her yere gidiyorum. Ne gerekiyorsa o yapıldı, bu konulara mı kalındı.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Evinin önünde slogan atan MHP’li gruba Akşener’in yanıtı: “Erkekseniz gelin lan!” Makarna dağıtımında hanımlar birbirine girdi:D Bu kadar benzerlik olur:D MHP'Lİ ENGİNYURT AKP´Yİ YERDEN YERE VURDU

Bakmadan Geçme!

KAPAT
BERAT ALBAYRAK'I BİTİRECEK VİDEO ORTAYA ÇIKTI