Sendika başkanı işçi aidatlarıyla 1 milyon TL’lik araç aldı

825 izlenme2018-10-12 02:58:24
Reklamlar
Bunlar sadece kendi haysiyetini, kişiliğini değil, sadece üyesi olduğu binlerce yoksul işçinin ekmeğini, çocuklarının geleceğini değil bunlar vatanı da satıyor, bunlar sendikaları da satıyor. Bunları ve bunun gibileri daha ne kadar sırtımızda taşıyacağız?!


İLGİLİ HABER: Türk-İş/Şeker-İş Başkanı İsa Gök, işçi aidat geliriyle makamına 1 milyon TL’lik araç satın aldı. Gök, aracı “Mercedes alsan da bir yığın dert, diğer arabalarda da dert bitmiyor. Ne gerekiyorsa o yapıldı” diye savundu

Ekonomide her geçen gün derinleşen kriz işçinin, emekçinin sırtındaki yükü ağırlaştırırken sendikal bürokrasi ise yolunu bulmaya devam ediyor.

Türk-İş’e bağlı Şeker-İş Sendikası’nın 12 yıldır başkanlığını yapan İsa Gök, işçilerin sendika aidatlarından elde edilen gelirle makamına piyasa değeri donanımsız 1 milyon TL’yi bulan Audi marka A6 Sedan Quattro model araç aldı.

Gök, 1 milyon TL’lik araç için şu savunmayı yaptı:

Kullandığım araç arızalandı. Uzun yola gidiyoruz. Hem hızlı hem güvenli olması gerekiyordu. Rakamı bilmiyorum. Arkadaşlar pazarlık yapıp aldı. Mercedes aldığında da bir yığın dert oluyor, diğer arabalarda da dert bitmiyor. Kars’a, Ağrı’ya, Muş’a her yere gidiyorum. Ne gerekiyorsa o yapıldı, bu konulara mı kalındı.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Kürt Müziğinde farklı ama harika bir yorum: Rewşan Çeliker Hayvan Hakları Savunucusunu İzleyince Tüyleriniz Ürperecek..! Mardin’in bir köyü. Annemiz köye gelen AKP aracını HDP’nin seçim aracı zannediyor. Sonra olanlar oluyor. Sen nasıl tatlısın öyle Ya REZİLLİK TAM DA BU İŞTE

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Kavga eden hindileri ayıran çocuk