SOKAK RÖPORTAJLARI SIRASINDA AKP'Lİ BİR KADIN’DAN SKANDAL SÖZLER!

29349 izlenme2018-06-20 06:14:56
Reklamlar
AKP TABANI İŞTE BÖYLE BİR KİTLE! 
SOKAK RÖPORTAJLARI SIRASINDA AKP'Lİ BİR KADIN  'ONUN HER YERİNİ YERİM, KAFASINI YERİM. TAYYİP'İN T.ŞAKLARINI YERİM. ÇEKİN BENİ YAYINLAYIN' DEDİ!
              
AKP'li seçmenden 'yuhh artık' dedirten skandal sözler: Tayyibun t....larını yerim!

Türkiye 24 Haziran seçimlerine doğru giderken vatandaşların Cumhurbaşkanı adaylarına destek veren vatandaşların birbirinden komik görüntüleri de gelmeye devam ediyor.

Daha önce İstanbul Üsküdar’da “Laiklik elden gidiyeah” sözleriyle kamuoyunun gündeme oturmasının ardından şimdi de Bursa’dan benzer bir röportaj geldi.

Bursa’nın yerel televizyonun mikrofonlarına konuşan orta yaşlı bir kadın, Erdoğan’a destek vererek, “Yaşa Tayyup aşkım her yerini yerim” demesi sosyal medyanın gündeminde. Yanındaki muhalif vatandaşların “Tayyip Erdoğan ne yaptı” diye sormasına da sinirlenen kadın, Cumhurbaşkanı Erdoğan’a “Tayyup”diyerek desteğini dile getiriyor.
Bulunduğu yerden ayrılırken ise skandal bir söze imza atan AKP'li seçmen ''yuhh dedirtti''!
 
Başlıca Gelen Tepkiler: 

Bırakın yesin, bunların sıkıntısı bu yiyememek ;
Yiyin efendiler yiyin, aksırıncaya ,tıksırıncaya ,çatlayıncaya, patlayıncaya kadar yiyin; bunlar yediğiniz son lokmalar ; onu da Yüce Rabbim ağzınızdan burnunuzdan fitil fitil getirir, yenen tüyü bitmemiş yetimlerin hakkı olunca başka türlüsü mümkün değildir;
Tarih böyle söylüyor :(((

Bu utanmazlıkla nereye varmayı düşünüyorsunuz, yemek istiyorsan izni bizden almayacaksın, sahibine müracaat et, halk sana yardım edemez, bu sebeple kameralara hönkürme, ya da git buzlu suya gir, belli ki orta katta yangın var, ateşini biz söndüremeyiz, beynini de yakmadan çare bul .......!

Akp den önce hiçbir dönem hiçbir seçmen bu kadar ahlaksız onursuz edepsiz olmamıştı nedir bu lideri yalamak yemek ailesini kendini lidere peşkeş çekmek baska hiçbir parti seçmenindede yok bu rezillik gelinen nokta ahlaksız onursuz edepsiz bir kitle iğrençsiniz iğrenç tiksindik sizin adınıza bizler utandık yuhhh

Afiyet olsun yakışır zaten  tek besin kaynağın o herhalde onun için zeka 0

Bu dunyada yenecek ne güzer seyler varken  geri zekalinin yedikleline   bakin ulan bunlalin hepsimi geri zekali

İşte o anlar:

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Süphanallah Çift Başlı Dana Buzağını Görenler Şoke Oldu Sosyal Medyada, Çiğ Et Yiyen Adamı Görenler Şaşkınlıklarını Gizleyemedi... Tunceliˋde donarak yaşamını yitiren askerlerin son konuşması basına sızdı Canlı Yayında Soylu, Buldan’a Cevap Verdi. CHP’lilere Yasak Getirdi..!

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Doğan Kuşunun 2 Yavrusunu Koruyabilmek İçin İnanılmaz Mücadelesi