Toprağa Verilen Minik Leyla'nın Mezarı Başındaki Ağabeyinin Gözyaşları Yürekleri Dağladı

53489 izlenme2018-07-03 03:23:01
Reklamlar

Ağrı'daki kaybolduktan 18 gün sonra cansız bedeni bulunan Minik Leyla bugün toprağa verildi. Küçük kızın ağabeyi Muhammet Aydemir, Leyla'nın mezarı başında hüngür hüngür ağladı.

Kaybolduktan 18 gün sonra cansız bedeni bulunan ve sabah saatlerinde toprağa verilen küçük Leyla'nın ağabeyi Muhammet Aydemir'in kardeşi Leyla'nın mezarı başındaki gözyaşları yürekleri sızlattı.

MİNİK LEYLA SABAH SAATLERİNDE TOPRAĞA VERİLDİ

Ağrı'da Ramazan bayramının ilk günü ailesi ile birlikte bayram ziyareti için gittiği Bezirgan Köyü'nde kaybolan ve 18 gün sonra cesedi bulunan 4 yaşındaki Leyla Aydemir Ağrı'nın Bezirhane köyünde sabahın erken saatlerinde gözyaşları arasında toprağa verildi.

ACILI BABA CENAZE TÖRENİ İSTEMEDİ

Baba Nihat Aydemir'in bugün öğle yapılması planlanan cenaze için tören istemediğini belirtmesi üzerine Leyla Aydemir'in sabah defnedildiği belirtildi.

KARDEŞİNİ TOPRAĞA VEREN AĞABEYİN GÖZYAŞLARI YÜREK YAKTI

Minik Leyla, otopsi işlemlerinin tamamlanmasının ardından bu sabah Bezirhane köyünde toprağa verildi. Toprağa verilen küçük Leyla'nın ağabeyi Muhammet Aydemir'in kardeşi Leyla'nın mezarı başında gözyaşları yürekleri sızlattı.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Timsahların arasına düşen tavuğun talihsiz sonu ziyaretçilerin kamerasına böyle yansıyor. Erdoğan'dan doları yere atan vatandaşa: Bana bak... Kara panter dev piton avlıyor ama başarısız!!! Samsun’da Kürt’lere Faşistce Saldırı Anları Kamerada..!

Bakmadan Geçme!

KAPAT
CUMHURBAŞKANA SUİKAST..! İŞTE GÖRÜNTÜLERİ...