Trump'dan Türkiye’ye açık tehdit. ‘Türkçe Altyazılı’

9176 izlenme2018-08-17 11:00:48
Reklamlar
Trump’ın Türkiye’yi Uyardığı Bugünkü Konuşması. ‘Türkçe Altyazılı’

Trump’tan Türkiye’ye: İnsanlarımızı alamazlar!

ABD Başkanı Donald Trump, ev hapsinde tutulan Rahip Andrew Brunson ile ilgili açıklamalarda bulundu

ABD Başkanı Donald Trump, Türkiye’de ev hapsinde tutulan Rahip Andrew Brunson’la ilgili yeni açıklama yaptı. Beyaz Saray’da gazetecilere konuşan Trump, Rahip Brunson için “Harika bir insan” dedi ve kendisine yöneltilen suçlamaları da “sahte” olarak niteledi.

Amerika’nın Sesi’nin aktarımına göre; Trump, “Şu anda mahkemesi görülüyor, eğer buna mahkeme derseniz. Onu uzun zaman önce geri teslim etmeliydiler ve benim fikrime göre Türkiye çok çok kötü hareket etti” dedi. “Bu işin sonunda nereye varacağını henüz görmediklerini” belirten Trump, “Olanları bir kenarda oturup izlemeyeceğiz. İnsanlarımızı alamazlar. Dolayısıyla neler olacağını göreceksiniz” ifadesini kullandı.


Trump'dan açık tehdit: İnsanlarımızı alıkoyamazlar. Ne olacağını göreceksiniz.


-Buz dağının görünen yüzünde, her ne kadar bir PAPAZ otursada, bu durum pek PAPAZ işine benzemiyor.. Bilmediklerimiz bildiklerimizde oldukca fazla gibi. Bilindiği üzere buz dağının görünen yüzü görünmeyen kısmına göre dokuz kat daha küçüktür ve suyun üzerinde ki kısmını oluşturur.. "Bizi iyi günler beklemiyor..çok yazık!"


Ne olmuştu?

Trump dün gece de Twitter üzerinden paylaştığı mesajda, şunları kaydetmişti:

“Türkiye ABD’den yıllarca faydalandı. Şimdi de muhteşem Hristiyan rahibimizi bırakmıyorlar. Kendisinden bizi vatansever bir rehine olarak temsil etmesini istemek durumunda kalıyorum. Masum bir insanın serbest kalması için karşılığında hiçbir şey vermeyeceğiz. Biz Türkiye’den kesintiye gideceğiz.”

Bunlar da İlginizi Çekebilir

YSK YAZILIM MÜHENDİSİNDEN İTİRAFLAR! PAYLAŞMAYAN KALMASIN..! Alaaddin Çakıcı’nın, Tayyip'e sarfettiği ağır sözler basına sızdı... Kürtajcı Dede Remix paylaşımı, sosyal medyada en çok izlenenler arasına girdi:D ABD - Cizreli Dilan pilot oldu. Serkeftin xuşka dilan

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Türkiyede En Çok İzlenen Video Bu Oldu. Gündemde ise #TAMAM Kelimesi Var...