Türkiyede En Çok İzlenen Video Bu Oldu. Gündemde ise #TAMAM Kelimesi Var...

108828 izlenme2018-08-14 01:44:33
Reklamlar

Eylemler başladı, TAMAM'cılar sokağa iniyor

"TAMAM" diyen yurttaşlar İstanbul'da sokağa çıktı. Kadıköy'de en az yedi eylemcinin gözaltına alındığı belirtiliyor...

AKP'li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın "Milletimiz tamam derse kenara çekiliriz" sözlerinin ardından İstanbul Kadıköy'de yurttaşlar sokağa çıktı.

Yürüyüşe katılanlar "TAMAM" diye slogan attı.

Yurttaşların yürümesine izin vermeyen polis, "Yürüyüş yapamazsınız" diyerek saldırıya geçti. Esnaf, eylemcilerin girdiği sokağa dalan polisi geri gönderdikten  sonra T A M A M eylemcilerine çay ısmarladı. 

Öte yandan yüzbinler sosyal medyadan Erdoğan'e "TAMAM" demeye devam ediyor. Twitter'daki mesajlar 500 bini çoktan aştı. Saatlerdir Twitter'ın Türkiye gündeminde birinci sırada yer alan 'TAMAM' etiketi, dünya listelerinde de yankılanıyor.

Kadıköy'de yedi eylemcinin gözaltına alındığı bildiriliyor...

Muhalefet 'T A M A M'da birleşti

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın “Şayet bir gün milletimiz ‘Tamam’ derse ancak o zaman biz kenara çekiliriz” sözlerine muhalefet liderleri ortak bir yanıt verdi: “TAMAM.”

AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, bugünkü grup toplantısında “Tek bir dertleri var o da Recep Tayyip Erdoğan’ı yıkmak. Şayet bir gün milletimiz ‘Tamam’ derse ancak o zaman biz kenara çekiliriz” demişti.

Cumhurbaşkanının “Şayet bir gün milletimiz ‘tamam’ derse ancak o zaman biz kenara çekiliriz” sözlerinin ardından Erdoğan’a yanıt olarak Twitter’da ‘#tamam’ etiketiyle Türkiye’den 1 milyon tweet atıldı.

İYİ Parti lideri Akşener, CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, CHP’nin cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce, HDP’nin cumhurbaşkanı adayı Selahattin Demirtaş, Saadet Partisi lideri ve partinin cumhurbaşkanı adayı Temel Karamollaoğlu ve HDP Eş Genel Başkanı Pervin Buldan ve milletvekilleri Twitter’dan Erdoğan’a yanıt verdi


-Tamam'mı..?
-TAMAM..✊✌

Bunlar da İlginizi Çekebilir

İnce'den “Kaportacı” Erdoğan'a Sert Yanıt Taybet Ana’nın kızı: Sandığa giderken annemi unutmayın Hintli Dayının Enfes Tavuk Biryani Tarifi #Suruç'ta yaşanan katliam'dan yeni görüntüler saldırı anı... Takipçimizden

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Trump'tan salonu buz kestiren çıkış: Buyrun Bay Kürt