Anasayfa
2018-07-15 04:15:16 ( 11813 izlenme )
Reklamlar

Yusuf’un Otopsi raporunda kahreden detay çıktı

Yusuf’un O-topsi raporunda kahreden detay çıktı 1 Temmuz sabahında hayvan otlatmak için evden çıkan 15 yaşındaki Yusuf Yılmaz 12 gün sonra köyün yaklaşık 30 kilometre uzağındaki sulama kanalında bulunmuştu. Yusuf’un otopsi raporunda üzerinde elbise ve ayakkabılarının bulunduğu, vücudunda ise darp, cebir ve tecavüz izine rastlanmadığı öğrenildi.


Raporda vücutta kurtlanmaların olduğu belirtilirken, aile Yusuf’un yüzünün tanınamaz hale gelmesi nedeniyle Yusuf’u giysi ve ayakkabılarından teşhis etti Diyarbakır’ın Silvan ilçesinde kaybolduktan 12 gün sonra su kanalında c-sedi bulunan 15 yaşındaki Yusuf Yılmaz’ın bedeninin kurtlandığı öğrenildi. Aile Yusuf’u giysi ve ayakkabılarından teşhis etti.

İHA’nın haberine göre, Silvan ilçesine bağlı Çatakköprü Mahallesi’nde 1 Temmuz sabahında hayvan otlatmak için evden çıkan 15 yaşındaki Yusuf Yılmaz’dan 12 gün haber alınamamış, yapılan tüm arama çalışmalarına rağmen Yusuf’tan bir ize rastlanmamıştı. Yeşerdi köyünde akıntıya kapılıp kaybolan Selman ve Fırat Kızılçiçek’i arama çalışmaları sırasında 12 gün boyunca ulaşılamayan Yusuf Yılmaz’ın cansız bedenine köyün yaklaşık 30 kilometre uzağında bulunan sulama kanalında ulaşılmıştı. GİYSİ VE AYAKKABILARINDAN TEŞHİS EDİLDİ

Genç Yusuf, yapılan otopsisinin ardından ailesine teslim edilerek dün Batman’ın Beşiri ilçesine bağlı İkiköprü Mahallesi’nde defnedildi. Yusuf’un otopsi raporunda üzerinde elbise ve ayakkabılarının bulunduğu, vücudunda ise darp, cebir ve tecavüz izine rastlanmadığı öğrenildi. Raporda vücutta kurtlanmaların olduğu belirtilirken, aile Yusuf’un yüzünün tanınamaz hale gelmesi nedeniyle Yusuf’u giysi ve ayakkabılarından teşhis etti. Cesetten alınan parçaların Yusuf’un kesin ölüm nedeni ve DNA testi nedeniyle Adli Tıp Kurumuna gönderildiği kaydedildi.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

HDP'den Milletvekili Adayı olan Sanatçı Barış Atay, neden HDP dedi?! Oyunuzu Kullanmadan Önce Bu Videoyu Mutlaka İzleyin. Ekonomi süper diyenlere gelsin... Kürt müziği eşliğinde at üstünde ayağa kalkmak... Ülkenin durumunu anlatan, herkezin izlemesi gereken bir paylaşım...